Slováci v akcii (nielen biatlon)

Dátum Čas Športovec/Tím Šport Disciplína(Súperi)
5. 2. 05:00 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
5. 2. 05:40 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
6. 2. 08:30 Adam Žampa, Matej Falat, Martin Bendík Alpské lyžovanie Zjazd - muži
6. 2. 09:00 Jana Gantnerová, Kristína Saalová Alpské lyžovanie Zjazd - ženy
6. 2. 14:15 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
6. 2. 14:55 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
6. 2. 18:15 Viera Gbúrová Sánkovanie Jednotlivci - ženy
6. 2. 18:45 Viera Gbúrová Sánkovanie Jednotlivci - ženy
7. 2. 05:00 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
7. 2. 07:15 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
7. 2. 07:15 Adam Žampa, Matej Falat, Martin Bendík Alpské lyžovanie Zjazd - muži
7. 2. 09:00 Jana Gantnerová, Kristína Saalová Alpské lyžovanie Zjazd - ženy
8. 2. 15:30 Tomáš Hasilla, Pavol Hurajt, Matej Kazár, Martin Otčenáš Biatlon Šprint 10 km - muži
8. 2. 15:30 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
8. 2. 17:40 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
9. 2. 08:00 Martin Bendík, Adam Žampa Alpské lyžovanie Zjazd - muži
9. 2. 11:00 Martin Bajčičák Beh na lyžiach Skiatlon - muži
9. 2. 15:30 Paulina Fialkova, Jana Gereková, Anastasiya Kuzminová, Terézia Poliaková Biatlon Šprint 7,5 km - ženy
9. 2. 15:30 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
9. 2. 17:40 Jozef Ninis Sánkovanie Jednotlivci - muži
10. 2. 08:00 Jana Gantnerová, Kristína Saalová, Barbara Kantorová, Barbora Lukáčová Alpské lyžovanie Superkombinácia - ženy
10. 2. 12:00 Jana Gantnerová, Kristína Saalová, Barbara Kantorová, Barbora Lukáčová Alpské lyžovanie Superkombinácia - ženy
10. 2. 15:45 Viera Gbúrová Sánkovanie Jednotlivci - ženy
10. 2. 16:00 Tomáš Hasilla, Pavol Hurajt, Matej Kazár, Martin Otčenáš Biatlon Stíhací pretek 12,5 km - muži
10. 2. 17:35 Viera Gbúrová Sánkovanie Jednotlivci - ženy
11. 2. 07:00 Natália Šlepecká, Zuzana Stromková Akrobatické lyžovanie Slopestyle - ženy
11. 2. 11:00 Alena Procházková, Daniela Kotschová Beh na lyžiach Šprint - ženy
11. 2. 11:25 Peter Mlynár Beh na lyžiach Šprint - muži
11. 2. 15:30 Viera Gbúrová Sánkovanie Jednotlivci - ženy
11. 2. 16:00 Paulina Fialkova, Jana Gereková, Anastasiya Kuzminová, Terézia Poliaková Biatlon Stíhací pretek 10 km - ženy
11. 2. 17:20 Viera Gbúrová Sánkovanie Jednotlivci - ženy
12. 2. 08:00 Jana Gantnerová, Kristína Saalová, Barbara Kantorová Alpské lyžovanie Zjazd - ženy
12. 2. 15:15 Marián Zemaník, Jozef Petrulák, Marek Solčanský, Karol Stuchlák Sánkovanie Dvojice
12. 2. 16:45 Marián Zemaník, Jozef Petrulák, Marek Solčanský, Karol Stuchlák Sánkovanie Dvojice
13. 2. 11:00 Alena Procházková, Daniela Kotschová Beh na lyžiach 10 km - ženy
13. 2. 13:30 Hokej - muži Hokej Slovensko - USA
13. 2. 15:00 Tomáš Hasilla, Pavol Hurajt, Matej Kazár, Miroslav Matiaško Biatlon 20 km - muži
13. 2. 17:15 Jozef Ninis, Viera Gbúrová, Marián Zemaník, Jozef Petrulák Sánkovanie Tímová štafeta
14. 2. 08:00 Matej Falat, Martin Bendík, Adam Žampa Alpské lyžovanie Superkombinácia - muži
14. 2. 11:00 Martin Bajčičák, Peter Mlynár Beh na lyžiach 15 km - muži
14. 2. 12:30 Matej Falat, Martin Bendík, Adam Žampa Alpské lyžovanie Superkombinácia - muži
14. 2. 15:00 Jana Gereková, Anastasiya Kuzminová, Terézia Poliaková, Martina Chrapánová Biatlon 15 km - ženy
15. 2. 08:00 Jana Gantnerová, Kristína Saalová, Barbara Kantorová Alpské lyžovanie Super-G - ženy
15. 2. 09:00 Hokej - muži Hokej Slovensko - Slovinsko
15. 2. 11:00 Tatiana Bodová Šortrek 1500 m - ženy
16. 2. 08:00 Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat, Martin Bendík Alpské lyžovanie Super-G - muži
16. 2. 13:30 Hokej - muži Hokej Rusko - Slovensko
17. 2. 16:00 Jana Gereková, Anastasiya Kuzminová Biatlon 12,5 km s hromadným štartom - ženy
18. 2. 08:00 Petra Vlhová, Kristína Saalová, Barbara Kantorová, Barbora Lukáčová Alpské lyžovanie Obrovský slalom - ženy
18. 2. 11:30 Petra Vlhová, Kristína Saalová, Barbara Kantorová, Barbora Lukáčová Alpské lyžovanie Obrovský slalom - ženy
19. 2. 08:00 Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat Alpské lyžovanie Obrovský slalom - muži
19. 2. 10:15 Alena Procházková, Daniela Kotschová Beh na lyžiach Tímový šprint - ženy
19. 2. 11:06 Martin Bajčičák, Peter Mlynár Beh na lyžiach Tímový šprint - muži
19. 2. 11:30 Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat Alpské lyžovanie Obrovský slalom - muži
19. 2. 15:30 Pavol Hurajt, Matej Kazár, Jana Gereková, Anastasiya Kuzminová Biatlon Zmiešaná štafeta 2x6 + 2x7,5 km
19. 2. 16:00 Nicole Rajičová Krasokorčuľovanie Ženy
20. 2. 16:00 Nicole Rajičová Krasokorčuľovanie Ženy
21. 2. 13:45 Petra Vlhová, Jana Gantnerová, Barbara Kantorová, Barbora Lukáčová Alpské lyžovanie Slalom - ženy
21. 2. 15:30 Paulina Fialkova, Jana Gereková, Anastasiya Kuzminová, Terézia Poliaková, Martina Chrapánová Biatlon Štafeta 4x6 km - ženy
21. 2. 17:15 Petra Vlhová, Jana Gantnerová, Barbara Kantorová, Barbora Lukáčová Alpské lyžovanie Slalom - ženy
22. 2. 10:30 Alena Procházková, Daniela Kotschová Beh na lyžiach 30 km - ženy
22. 2. 13:45 Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat Alpské lyžovanie Slalom - muži
22. 2. 15:30 Tomáš Hasilla, Pavol Hurajt, Matej Kazár, Martin Otčenáš, Miroslav Matiaško Biatlon Štafeta 4x7,5 km - muži
22. 2. 17:15 Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat Alpské lyžovanie Slalom - muži
22. 2. 17:30 Martin Tešovič, Lukáš Kožienka, Milan Jagnešák, Juraj Mokráš Boby Štvorbob - muži
22. 2. 19:00 Martin Tešovič, Lukáš Kožienka, Milan Jagnešák, Juraj Mokráš Boby Štvorbob - muži
23. 2. 08:00 Martin Bajčičák Beh na lyžiach 50 km - muži
23. 2. 10:30 Martin Tešovič, Lukáš Kožienka, Milan Jagnešák, Juraj Mokráš Boby Štvorbob - muži
23. 2. 12:00 Martin Tešovič, Lukáš Kožienka, Milan Jagnešák, Juraj Mokráš Boby Štvorbob - muži

 

Kontakt

Chceš niečo odkázať autorovi webu alebo sa zaujímaš o administráciu?

© stránka vyrobená v roku 2014 BiathlonWorld™

Tvorba web stránok zdarmaWebnode