Zmiešanú štafetu na MS ovládlo kvarteto z Francúzska

03.03.2016 17:13

                                                             

 

Francúzska štafeta zložená z dvoch žien a dvoch mužov v zložení A.Bescondová, M.Dorin Habertová, Q.Fillon Maillet a M.Fourcade ovládla zmiešané štafety na Majstrovstvách sveta v nórskom Osle s náskokom 4,3 sekundy na druhé miesto Nemecka v zložení F.Preussová, F.Hildebrandová, A.Peiffer a finišujúci S.Schempp, ktorý nestačil na lídra v hodnotení Svetového pohára. Na treťom mieste prišla do cieľa hosťujúca krajina MS - Nórsko v zložení M.Olsbuová, T.Eckhoffová, J.T.Boe a T.Boe so štrnásťsekundovým odstupom na Francúzov.

CELKOVÉ VÝSLEDKY ZMIEŠANEJ ŠTAFETY

 

Slovensko až v druhej desiatke
 

Slovenská štafeta v zložení P.Fialková, J.Gereková, M.Kazár a M.Otčenáš do cieľa dobehla na 17.mieste s odstupom 3:42,7 a bilanciou 1+17.

Naša reprezentácia vybojovala sedemnáste miesto, pred štartom sme mali určite väčšie očakávania. S výnimkou Mateja Kazára, ktorý dnes predviedol najlepší výkon, sme sa na každej streleckej položke trošku trápili. Preto sme od začiatku pretekov museli naháňať stratu, ktorá sa postupne zvyšovala, hoci Matej Kazár nám dal nádej na Top 10.          

 Paulína Fialková (© brezno.24dnes.sk)

Späť

MS Oslo 2016: Zmiešaná štafeta

  • Dátum: 03.03.2016 Vložil: Janulkaa

    Titulok: Škoda!

    Škoda zaváhania Pauly Fialkovej - mohlo to byť o pár pozícii lepšie! :( gratulujem však Marťáánovi Fourcadovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpovedať

Pridať nový príspevok

Anketa

Na ktorom programe ste sledovali zmiešanú štafetu?

Celkový počet hlasov: 6

Kontakt

Chceš niečo odkázať autorovi webu alebo sa zaujímaš o administráciu?

© stránka vyrobená v roku 2014 BiathlonWorld™

Tvorba web stránok zdarmaWebnode