Nepríjemný komentár na Facebooku: Nasťa nech ide do p***

31.12.2014 16:49

 

To muselo našu úspešnú biatlonistku, ktorá sa v TOP 3 umiestnila dokopy dvadsaťjeden krát, Anastasiu Kuzminovú poriadne naštvať! Vyjadrenie (ne)fanúšika s vulgarizmom a nelichôtkami na oficiálnej Facebook stránke Slovenskej biatlonovej reprezentácie naštvalo azda každého biatlonového fanúšika. Pod príspevkom, v ktorom biatlonisti želajú šťastný Nový rok si dovolil na meno našej najlepšej slovenskej biatlonistky používateľ napísať : Nasťa nech si ide do piči na Ukrajinu gratulovat! To nieje žiadna slovenska reprezentantka--iba taka azilantka--emigrantka!

Stránka ihneď napísala Kúsok tvrdé treba sa aj pozrieť na to čo robí pre SK šport malo kto sa takto angažuje ako ona ktorý cudzinec takto reprezentuje SK?

Ďalej používateľ už neodpisoval. Zrejme si uvedomil jej angažovanie na slovenskej scéne vrámci biatlonových pretekov.

Anastasia by po dlhšej prestávke už konečne štartovať v nemeckom Oberhofe (7.januára). Vynechala začiatočné 3 kolá Svetového pohára, a samozrejme už nemôže pomýšľať v hodnotení Svetového pohára vysoko. V jednom z príspevkov uviedla, že po Vianociach sa vyjadrí, ako to bude. Dúfame, že to bude jej koniec pauzy a naplno vyštartuje do aktuálneho dejiska biatlonu.

autor: RB

________________________________________________________________________________________________________________________________

 

FOTOGALÉRIA

 
 
 
 
 
 

Späť

Bleskovky

Všetky články

Kontakt

Chceš niečo odkázať autorovi webu alebo sa zaujímaš o administráciu?

© stránka vyrobená v roku 2014 BiathlonWorld™

Tvorba web stránok zdarmaWebnode