Martin Fourcade sa rozhodol pomôcť ľuďom v núdzi

24.12.2014 15:15

 

Martin Fourcade

 

Biatlonový rýchlik a dvojnásobný olympijský víťaz z roku 2014 Martin Fourcade (26) sa rozhodol, že pomôže ľuďom v núdzi a rád by chcel zabrániť ebole prostredníctvom tímu UNICEF. Túto štedrú správu zverejnil na svojom Facebook profile v utorok - deň pred štedrým dňom. Ľuďom v núdzi chce pomôcť aspoň takýmto bonusom cez Vianoce. Sľúbil, že zdvojnásobí celkovú výšku daru, ktorú darujú ľudia v prospech UNICEF v priebehu 8 dní - od 23.decembra až 31.decembra 2014. Nie je to super?

 

 

 

Mal som možnosť vyrastať v privilegovanom prostredí, ktoré mi umožnilo rozvíjať sa a budovať svoje sny. Chcel by som, aby všetky deti na svete mali túto príležitosť a mali tiež nárok na podiel z nedbanlivosti. 

Detstvo je obdobie nášho života, v ktorom musíme položiť základy, ktoré umožnia byť dospelými. Duševne ale aj fyzicky je to dôležitý čas pre zvyšok života muža a ženy.
Ďakujem vám, ak sa rozhodnete na tejto stránke pomôcť UNICEF a zastaviť vírus Ebola. Individuálne nie sme veľkí, ale zároveň máme značnú silu!
 
Takto oblečený v tričku tímu Unicef chce zabrániť ebole.
 

 

Chcete aj vy darovať nejakú sumu, pomocou ktorej by ste prispeli na konto Unicefu? 

 

Je tu SÚŤAŽ! Pošlite prázdnu SMS na číslo 844 v hodnote 3€ a vyhrajte večeru s tenistkou Dominikou Cibulkovou v reštaurácii ALBRECHT v Bratislave pod vedením Jaroslava Žídeka pre dve osoby.

 

Podmienky súťaže: 
Do žrebovania bude zaradený každý zaregistrovaný darca. Žrebujeme Večeru s Dominikou 
Cibulkovou v Reštaurácii ALBRECHT v Bratislave pre dve osoby. Termín večere je potrebné vopred dohodnúť s partnermi projektu. Večera bude podávaná bez alkoholických nápojov. Žrebovanie prebehne 6.3.2015 a vyžrebovaný víťaz bude kontaktovaný po preverení poukázania daru cez SMS u oboch operátorov. Odpovedná SMS je pre klientov bezplatná a všetci operátori odošlú svoj príspevok v plnej výške.

viac na http://www.unicef.sk/chcem-pomoct/jednorazova-pomoc/sms-sutaz

 

 

Späť

Diskusná téma: Martin Fourcade sa rozhodol pomôcť ľuďom v núdzi

  • Dátum: 24.12.2014 Vložil: Lukáš T.

    Titulok: Dočkali sme sa

    No konečne! Super krok Martin! :)

    Odpovedať

Pridať nový príspevok

Kontakt

Chceš niečo odkázať autorovi webu alebo sa zaujímaš o administráciu?

© stránka vyrobená v roku 2014 BiathlonWorld™

Tvorba web stránok zdarmaWebnode