Bjoerndalen po dnešnej tlačovke: S kariérou ešte nekončím!

05.04.2016 16:38

Ole Einar Bjørndalen(42) na svojej dnešnej tlačovej konferencii prekvapil aj neprekvapil. Najprv oznámil, že bude pokračovať v kariére, čo sa tak trochu očakávalo. Potom ale uviedol, že sa mu s Dariou Domračevovou v októbri narodí dieťa             

                             

Motivácia mu nechýba

Pre nórsku biatlonovú legendu bude budúca sezóna už 25., napriek tomu chuť do pretekania stále nechýba. "Teším sa na novú sezónu. Dôvod, prečo pokračujem, je, že mám stále veľkú motiváciu. Zdá sa mi, že som rovnako motivovaný ako pred 20 rokmi. "
Bjørndalen si trochu "rýpol" do prítomných novinárov a ďalších expertov. "Veľa odborníkov a novinárov hovorilo, že by som mal skončiť na vrchole. Potom sa mi nedarilo v rokoch 2012 a 2013 a hovorili to znova. Ja som sa im ale vzoprel a pokračoval. Cítil som, že olympiáda v Soči bude mojou poslednou, ale získal som tam zlato v šprinte. Takže som sa opäť rozhodol pokračovať a opäť proti odporúčaniam expertov. Ale teraz v roku 2016 sa to zmenilo. Všetci odborníci hovoria, že musím pretekať ďalej. A ja s nimi konečne súhlasím, " smial sa Nór.
                                           

Rozhodnutie ohľadom športovej budúcnosti však nebolo jediným bodom tlačovej konferencie. Bjørndalen hovoril aj o svojom súkromí a priniesol veľmi zaujímavú správu. "Mal som s Dariou priateľský vzťah a nejako sa to vyvinulo. Teraz sme tak ďaleko, že sme pár a budeme mať dieťa. Obaja sa tešíme a sme za to veľmi radi. "

Darja Domračevová vynechala práve skončenú sezónu, aby si mohla vydýchnuť po mononukleóze. Teraz ju tak čaká ďalšia pauza a je otázkou, či sa ešte k biatlone vôbec vráti. Počatie dieťaťa bolo každopádne z oboch strán plánované. "Rozhodli sme sa spoločne. Bude potrebné trochu organizovania, ale zvládli to ľudia pred nami, tak to zvládneme aj my, " verí Bjørndalen.

 

Späť

Diskusná téma: Bjoerndalen po dnešnej tlačovke: S kariérou ešte nekončím!

  • Dátum: 05.04.2016 Vložil: Vlaďka

    Titulok: Jeee

    Gratulujeme!!!! :))))

    Odpovedať

Pridať nový príspevok

Kontakt

Chceš niečo odkázať autorovi webu alebo sa zaujímaš o administráciu?

© stránka vyrobená v roku 2014 BiathlonWorld™

Tvorba web stránok zdarmaWebnode